Digiturk Arıza Çözümleri

Eğer mevcut sistemde digiturk yayınlarınızı merkezi sistemden kullanıyorsanız ya da gelen teknik servis ekipleri tarafından sinyal kaliteniz ölçülmediyse yayınlarınızda donma, kopma, kesilme gibi problemler yaşamanız muhtelemeldir. Burada bireysel kullanıcı olarak elinizden gelen hiçbir şey yoktur çünkü eğer bu problemlerden birini yaşıyorsanız ya evinize gelen kabloda yada çatıdaki antende problem mevcuttur.

Teknik ekibimiz böyle bir arıza ile karşılaştığında ilk önce arızanın kaynağını bulur ardından sizlere gidermek için yapılması gerekenleri aktarır sizler içinde uygun olması halinde arıza çözüm işlemine başlanır.

Merkezi Sistem Kurulumu

Hali hazırda oturduğunuz binalarınızda hem çanak anten ve takılı kabloların görüntü kirliliğinden rahatsızsanız ya da mevcut sistemlerinizde eski verimi alamıyorsanız. Binanın eğer yeni yapıldı henüz çanak kurulumları yapılamdıysa biz merkezi sistemi öneriyoruz.

Hem görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak hemde tek bir merkezden tüm dairelere kesintisiz ve güçlü bir yayın vermek için merkezi sistem kurulumu şarttır. Sizde merkezi sistemi kurulumlarınız için hemen arayın uzman ekibimiz hizmet versin.

Uydu Çanak Montajı

Arıza Çözümleri